Manifest file (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Icon
lv: Ikona

en: Display
lv: Ekrāns

en: name
lv: vārds

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: description
lv: apraksts

en: Browser
lv: Pārlūks
