Manifest file (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Icon
pl: Ikona

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: name
pl: nazwa

en: Background color
pl: Kolor tła

en: description
pl: opis

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret
