Manifest file (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Icon
fa: شمایل

en: Display
fa: نمایش

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Browser
fa: مرورگر
