Manifest file (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Icon
ru: Иконка

en: Display
ru: Отображение

en: name
ru: имя

en: Background color
ru: Цвет фона

en: description
ru: описание

en: Browser
ru: Браузер

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Landscape
ru: Альбомная

en: Portrait
ru: Портретная
