Manifest file (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Icon
uk: Іконка

en: Display
uk: Показ

en: name
uk: ім'я

en: Background color
uk: Колір тла

en: description
uk: опис

en: Browser
uk: Браузер

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Full screen
uk: Повноекранний

en: Manifest
uk: Маніфест

en: Start URL
uk: Початковий URL
