Manifest file (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Display
vi: Hiển thị

en: name
vi: tên

en: Background color
vi: Màu nền

en: description
vi: mô tả

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Landscape
vi: Ngang

en: Portrait
vi: Dọc
