Manifest file (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Browser
el: Περιηγητής
