Manifest file (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Icon
es: Icono

en: Display
es: Presentación

en: name
es: nombre

en: Background color
es: Color de fondo

en: description
es: descripción

en: Browser
es: Navegador

en: Orientation
es: Orientación

en: Landscape
es: Apaisado

en: Portrait
es: Vertical

en: Theme color
es: Color del tema

en: Manifest
es: Manifiesto
