Manifest file (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Browser
hi: ब्राउज़र
