Manifest file (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Icon
hu: Ikon

en: Display
hu: Megjelenítés

en: name
hu: név

en: Background color
hu: Háttérszín

en: description
hu: leírás

en: Browser
hu: Böngésző

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Theme color
hu: Sminkszín

en: Full screen
hu: Teljes képernyő
