Manifest file (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Icon
id: Ikon

en: Display
id: Tampilan

en: name
id: nama

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Browser
id: Peramban
