Manifest file (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Display
oc: Afichatge

en: name
oc: nom

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: description
oc: descripcion

en: Browser
oc: Navigador
