Manifest file (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Display
ta: காட்சி

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Browser
ta: உலவி
