Manifest file (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Icon
tr: Simge

en: Display
tr: Gösterim

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Orientation
tr: Yerleşim
