Manual Crop (old) (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: and
fr: et

en: Reset selection
fr: Réinitialiser la sélection

en: Clear selection
fr: Vider la sélection

en: upscaling allowed
fr: agrandissement autorisé

en: Image style
fr: Style d'image

en: Close overlay
fr: Fermer le premier plan (overlay)

en: Manual crop
fr: Recadrage manuel
