Manual Crop (old) (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: and
fr: et

en: upscaling allowed
fr: agrandissement autorisé

en: Image style
fr: Style d'image

en: Manual crop
fr: Recadrage manuel

en: Exclude selected styles
fr: Exclure les styles sélectionnés

en: Include selected styles
fr: Inclure les styles sélectionnés
