Manual Crop (old) (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Image
fa: تصویر

en: Upload
fa: بارگذاری

en: and
fa: و

en: upscaling allowed
fa: بزرگنمایی مجاز است

en: Image style
fa: سبک تصویر
