Manual Crop (old) (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Image
is: Mynd

en: Upload
is: Hlaða upp

en: and
is: og

en: upscaling allowed
is: uppskölun leyfð
