Manual Crop (old) (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Image
et: Pilt

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Apply
et: Rakenda

en: Restore
et: Taastamine

en: and
et: ja

en: Crop
et: Lõika

en: upscaling allowed
et: suurendamine lubatud

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Manual crop
et: Käsitsi kärpimine
