Manual Crop (old) (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Image
eu: Irudia

en: Upload
eu: Igo

en: Apply
eu: Ezarri

en: Restore
eu: Leheneratu

en: and
eu: eta

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
