Manual Crop (old) (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Image
he: תמונה

en: Upload
he: העלאה

en: Apply
he: החל

en: Restore
he: שחזור

en: and
he: וגם

en: Crop
he: חיתוך

en: upscaling allowed
he: מותרת הגדלה

en: Image style
he: סגנון תמונה
