Manual Crop (old) (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Image
hu: Kép

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: and
hu: és

en: Crop
hu: Kivágás

en: upscaling allowed
hu: túlméretezés engedélyezve

en: Image style
hu: Képstílus

en: Manual crop
hu: Kézi vágás
