Manual Crop (old) (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Upload
lt: Įkelti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Restore
lt: Atstatyti

en: and
lt: ir

en: Crop
lt: Apkirpti

en: upscaling allowed
lt: didinimas leidžiamas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
