Manual Crop (old) (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Image
ru: Изображение

en: Upload
ru: Закачать

en: Apply
ru: Применить

en: Restore
ru: Восстановить

en: and
ru: и

en: Crop
ru: Обрезка

en: upscaling allowed
ru: разрешено увеличение

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Manual crop
ru: Ручная обрезка
