Manual Crop (old) (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Enable
ca: Habilita

en: Save
ca: Desa

en: Upload
ca: Puja

en: and
ca: i

en: Crop
ca: Tallar

en: upscaling allowed
ca: permet el sobreescalat

en: Image style
ca: Estil de la imatge
