Manual Crop (old) (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Enable
da: Aktivér

en: Save
da: Gem

en: and
da: og

en: Crop
da: Beskær

en: upscaling allowed
da: opskalering tilladt

en: Image style
da: Billedformat

en: Respect minimum
da: Respektér minimum

en: Minimum crop width
da: Minimum bredde for beskæring

en: Only scale if cropped
da: Skalér kun hvis beskåret

en: only scale if cropped
da: Skalér kun hvis beskåret
