Manual Crop (old) (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Enable
hr: Omogući

en: Save
hr: Spremi

en: Upload
hr: Otpremi

en: and
hr: i

en: Crop
hr: Odreži

en: upscaling allowed
hr: dopušteno povećanje

en: Image style
hr: Stil slike
