Manual Crop (old) (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Upload
hy: Ներբեռնել
