Manual Crop (old) (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Enable
id: Aktifkan

en: Save
id: Simpan

en: Upload
id: Unggah

en: and
id: dan

en: Crop
id: Pangkas

en: upscaling allowed
id: Memperbesar skala diizinkan

en: Image style
id: Gaya gambar
