Manual Crop (old) (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Save
jv: Simpen

en: Upload
jv: Unggah

en: upscaling allowed
jv: oléh digedhéaké

en: Image style
jv: Gagrag gambar
