Manual Crop (old) (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Enable
oc: Activar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: and
oc: et

en: Crop
oc: Requadrar

en: upscaling allowed
oc: agrandiment autorizat

en: Image style
oc: Estil d'imatge
