Manual Crop (old) (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Enable
ps: سالول

en: Upload
ps: پورته کول

en: and
ps: او

en: Crop
ps: سكڼل
