Manual Crop (old) (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Enable
ro: Activare

en: Save
ro: Salvare

en: Upload
ro: Încarcă

en: and
ro: și

en: Crop
ro: Tăiere

en: upscaling allowed
ro: se permite mărirea

en: Image style
ro: Stil imagine
