Manual Crop (old) (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Save
th: บันทึก

en: Upload
th: อัพโหลด

en: and
th: และ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
