Manual Crop (old) (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Save
tr: Kaydet

en: Upload
tr: Yükle

en: and
tr: ve

en: Crop
tr: Kırp

en: upscaling allowed
tr: büyütmeye izin verildi

en: Image style
tr: Resim stili

en: Remove selection
tr: Seçimi kaldır
