Manual Crop (old) (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Save
uk: Зберегти

en: Upload
uk: Викласти

en: and
uk: та

en: Crop
uk: Кадрування

en: upscaling allowed
uk: збільшення розміру дозволено

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Manual crop
uk: Ручне масштабування

en: Remove selection
uk: Зняти виділення
