Manual Crop (old) (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Image
ar: الصورة

en: Upload
ar: رفع

en: Apply
ar: تطبيق

en: Restore
ar: استرجاع

en: and
ar: و

en: Crop
ar: الاقتصاص

en: upscaling allowed
ar: التكبير مسموح

en: Image style
ar: نمط الصورة
