Manual Crop (old) (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Enable
az: Qoşulub

en: Save
az: Saxla

en: Upload
az: Yükləmə

en: and
az: və

en: Crop
az: Məhsul
