Manual Crop (old) (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Image
be: Малюнак

en: Upload
be: Загрузіць

en: Apply
be: Ужыць

en: Restore
be: Аднавіць

en: and
be: і

en: Crop
be: Абрэзка

en: upscaling allowed
be: масштабаванне дазволена

en: Image style
be: Стыль выявы
