Manual Crop (old) (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: and
bo: དང་

en: Crop
bo: དྲས་གཅོད

en: upscaling allowed
bo: ཆེ་སྒྱུར་བྱས་ཆོག

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
