Manual Crop (old) (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Image
gl: Imaxe

en: Upload
gl: Subir

en: Apply
gl: Aplicar

en: Restore
gl: Restaurar

en: and
gl: e

en: Crop
gl: Recortar

en: upscaling allowed
gl: permitense ampliacións

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
