Manual Crop (old) (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Save
gu: સાચવો

en: and
gu: અને

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
