Manual Crop (old) (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Image
hi: चित्र

en: Upload
hi: अपलोड

en: Apply
hi: लागू करें

en: Restore
hi: पुनर्स्थापित

en: and
hi: और

en: Image style
hi: छवि शैली
