Manual Crop (old) (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Upload
nl: Uploaden

en: Apply
nl: Toepassen

en: Restore
nl: Herstellen

en: and
nl: en

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Discard
nl: Weggooien

en: upscaling allowed
nl: vergroten toestaan

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Manual crop
nl: Handmatig bijsnijden

en: Select a style to crop
nl: Selecteer een stijl om bij te snijden

en: Selection x
nl: Selectie x

en: Selection y
nl: Selectie y

en: Selection width
nl: Selectiebreedte

en: Selection height
nl: Selectiehoogte

en: %filename must have a cropping selection for the @style image style.
nl: %filename dient een uitsnede te hebben voor de afbeeldingsstijl @style.

en: Select the image style to crop, the corresponding cropping tool will open.
nl: Selecteer de afbeeldingstijl om bij te snijden, de overeenkomstige uitsnedemarkeringen worden geopend.
