Manual Crop (old) (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: and
pt: e

en: Clear selection
pt: Seleção clara

en: upscaling allowed
pt: aumento de resolução permitido

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: Close overlay
pt: Fechar a sobreposição
