Manual Crop (old) (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Image
sk: Obrázok

en: Upload
sk: Nahrať

en: Apply
sk: Použiť

en: Restore
sk: Obnoviť

en: and
sk: a

en: Crop
sk: Orezať

en: upscaling allowed
sk: zväčšovanie povolené

en: Image style
sk: Štýl obrázka
