Manual Crop (old) (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Image
ta: படம்

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: and
ta: மற்றும்

en: Crop
ta: செதுக்கு
