Manual Crop (old) (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: and
te: మరియు
