Manual Crop (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Enable
be: Уключыць

en: Image
be: Малюнак

en: Save
be: Захаваць

en: Upload
be: Загрузіць

en: and
be: і

en: Crop
be: Абрэзка

en: upscaling allowed
be: масштабаванне дазволена

en: Image style
be: Стыль выявы
