Manual Crop (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Enable
is: Virkja

en: Image
is: Mynd

en: Save
is: Vista

en: Upload
is: Hlaða upp

en: and
is: og

en: upscaling allowed
is: uppskölun leyfð
